Ev
Ürün:% s
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize Ulaşın
Teklif isteği
Haberler
Ana sayfa

Unionfull (Insulation) Group Ltd. Fabrika turu

Çin Unionfull (Insulation) Group Ltd. Sertifikalar
Çin Unionfull (Insulation) Group Ltd. Sertifikalar
Kaliteniz ve hizmetinizle memnun oldum, işbirliği için bazı ortaklarım size tanıtacağım

—— Christian Juchem (Brezilya)

Otح مج otا jot otا jotot otا jot otا jot otا jotot otا jotot otا jotot otا jot otا jotot otا jotot otا jotot otا jot otا jotot otا jot otا jot ot

—— Amjad Iqbal Syed (BAE)

Çok inatçısın…

—— Gloria Reed (ABD)

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı

  CAM KUMAŞ SEÇİMİ İÇİN TASARIM DAVRANIŞLARI

  Endüstriyel kullanım için kumaş seçerken göz önünde bulundurulması gereken beş temel tasarım değişken vardır:

  Kalınlık

  Cam kumaşlar ~ 0.0010 ”ila ~ 0.060” arasında değişen kalınlıklarda mevcuttur.

  Ağırlık

  Ağırlık aralığı, kare yarda başına 1 onstan daha azda, kare yarda başına 50 onsdan başlar.

  İplik boyutu

  İplik ölçüsü, kumaşın ağırlığını ve kalınlığını belirler. Özel uygulamalar için, bir iplik, kumaşın fiziksel ve teknik performans özelliklerinin avantajına göre diğerine seçilebilir.

  İnşaat

  Bu, kumaşın inç başına çözgü ipliklerinin (makine yönü) ve dolgu ipliklerinin (çapraz makine yönü) sayısı ve örgü deseni ile belirlenir.

  Bitiş

  Çoğu endüstriyel uygulama, kumaşın bir kaplama malzemesiyle kullanılmasını gerektirir. Reçine kaplamalar ile uyumluluk için, organik bir kaplama veya muameleden sonra genellikle kumaşa uygulanır.

  İPLİK İNŞAATI

  Büküm / dolaşan

  Bu işlem, iplik mukavemetinin, çapının, ağırlığının ve esnekliğinin kontrol edilmesine hizmet eder. Filamentler önceden belirlenmiş bir spesifikasyona göre bükülürler ve daha sonra bükülmüş iplikler daha sonra, işlem zorluklarına neden olabilen iplikteki herhangi bir gerilimi dengelemek ve dengelemek için birleştirilir veya katlanır. Birçok cam kumaşı, iplik üreticilerinden alınan tek ipliklerden dokunmaktadır.

  çözgü

  Çizimde gösterilen çözgü, esas olarak ipliklerin paralel sırayla döşenmesidir. Bir inç'ten belirli bir sayıda iplik, bir cağından çekilir ve bir çözgü ışının üzerine sarılır. Daha sonra birkaç "kesit" kiriş, kumaş spesifikasyonunda gereken inç başına belirlenmiş iplik sayısını sağlamak için birleştirilir.

  Bölüm kirişlerinin kombinasyonu çözgü, ya da tezgah, kiriş oluşturmak için kesme işlemi sırasında ortaya çıkar. Paralel ipliklerin tüm bu sistemi, bir çözgü kirişi üzerine, “çözgü” ya da kumaşta uzunlamasına iplik sistemi haline gelmek üzere sarılır.

  acımasız

  Bükülmemiş iplik kullanıldığında eğik çizgi kullanılır. Çözgülemeyi kolaylaştırmak ve dokuma işlemi sırasında koruma sağlamak için çözgü boyutlandırması ipliklere uygulanır. Bu işlem (1) özel olarak birleştirilmiş kimyasal formülasyon ile tek-cam elyafı çözgü ipliklerinin boyutlandırılmasını, (2) ipliklerin kurutulmasını ve (3) arzu edilen sayıda ucun, profil kirişlerinin kombinasyonu vasıtasıyla, dokuma kirişi üzerine sarılmasını içerir.

  .

  girme

  Girme işlemi dokuma için çözgü ipliği hazırlar. Bu işlemde, çözgü iplikleri, kumaşta istenen deseni elde etmek için uygun kayışlar üzerindeki başlık gözlerinden, dokuma kirişinden geçirilir. Çözgü ipliği daha sonra çözgü ipliği sayımının oluşturulması için bir sazdan çekilir. Kamış ayrıca dolgu ipliklerini uygun pozisyonlarına yerleştirmek için kullanılır.

  Dokuma

  Dokuma, bir dizi dolum ipinin, bir dizi çözgü ipliği ile dik açılardan geçirilmesini içerir. Dolum iplikleri, önceden belirlenmiş bir dokuma planında, iki çözgü sistemi, "çözgü" ve "dolum" sistemlerini birbirine geçiren, bir çözgüden diğerine ipliklerden geçen bir hava jeti, rapier veya mekik tarafından yerleştirilir.

  Binaların

  Kapama ajanları, terbiye işlemi sırasında kumaşa uygulanır. Birleştirme veya sonlandırma maddeleri, takviye kumaşı ve polimer matrisi arasında optimum yapışma temin eder. Balistik kumaşlar, terbiye aşamasında yıkama ve su itici muameleye maruz kalabilir.

 • OEM / ODM
  Unionfull Insulation Group Ltd, Fiberglas Kumaş, Silika Bez, Silikon kaplamalı Fiberglas Kumaş, İğne Mat ve Isı Malzemeleri gibi Isı Malzemeleri ve Isıya Dayanıklı Malzemelerin üretiminde uzmanlaşmış, kaliteli bir çevre dostu (ISO - 9001 ve 2008) modern, yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. yakında.

  Ürünler maksimum genişliği 3.2 metre Karlmayer Dokuma Makinesi, 0.05mm ~ 1.2mm kalınlığı ile özelleştirilmiştir. Kısa teslim süresine söz vermek için 10.000 m2'den fazla fabrika deposu ve büyük üretim kapasitesi bulunmaktadır.

  Unionfull Insulation, hammadde seçiminden ürün teslimatına kadar olan QC ekibine sahiptir, sorumlu QC üyelerimiz, ürettiğimiz tüm ürünlerin yüksek kalitede olmasını garanti etmek için her süreci sıkı bir şekilde denetler. Hatalı ürünlerden birinin size varış noktasına gönderilmesine izin vermeyiz.

İletişim bilgileri
Unionfull (Insulation) Group Ltd.

İlgili kişi: Mr. Sam

Tel: 86-18668332131

Faks: 86--4008266163-8807

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)