Çin Fiberglas Kumaş Üretici
Unionfull® Çin Isı Yalıtım Ürünleri Tedarikçi | Termal Malzemeler - Yüksek Silika Bez - Termal İzolasyonlu Fiberglas Kumaşlar

Haberler

March 14, 2018

Çıkarılabilir Isı Yalıtım Ceketi

Isı yalıtım örtüsü, vana, jeneratör, pompa, türbin kapağı vb. Ekipmanları soğuktan veya ısıdan kaynaklanan hasarlardan korumak için tasarlanmıştır. Genellikle üç katmanlı cam elyaf malzeme, bir kat cam elyafı iğnenin ağır hizmet kombinasyonu olarak tasarlarız. iki kat silikon kaplı fiberglas kumaş arasında.Bu çıkarılabilir sandviç yapı, yangın geciktirici cırt cırt ve metal tokalarla takılıp çıkarılabilir.
hakkında en son şirket haberleri Çıkarılabilir Isı Yalıtım Ceketi  0

Standart kalınlık yaklaşık 25 ila 30 mm'dir.Ceket tasarımı ve boyutu,% 100 uyum sağlamak için müşterilerin gereksinimlerine bağlı olacaktır.Silikon fiberglas kumaşın özellikleri nedeniyle, yalıtım şilteleri yağa dayanıklıdır, kimyasallara dayanıklıdır ve su ile temizlenmesi kolaydır.

Bu yalıtım örtü pedleri ile genel olarak% 20 -% 45 enerji tasarrufu sağlanabilir.IR test sonucuna göre, ceketin yüzey sıcaklığı, iç sıcaklık 300 ° C'ye çıktığında 32 ° C'ye düşürülecektir.İşçilerin ona dokunması ve bakımı güvenlidir.Ayrıca, sabit sıcaklık, ekipmanların çalışma ömrüne yardımcı olacaktır.

İletişim bilgileri