Çin Fiberglas Kumaş Üretici
Unionfull® Çin Isı Yalıtım Ürünleri Tedarikçi | Termal Malzemeler - Yüksek Silika Bez - Termal İzolasyonlu Fiberglas Kumaşlar

Haberler

June 6, 2019

Yanmaz Kumaş Çeşitlerinin Rolü

Pamuklu alev geciktirici kumaş: Pamuklu bez, sürekli olmayan bir etki elde etmek için alev geciktirici ile işlenir;
Unionfull yanmaz kumaş: ana ürünler kalıcı anti-statik kumaştır;tam kanal elektromanyetik koruyucu kumaş;200 ° C-1200 ° C'de yüksek sıcaklığa dayanıklı yanmaz kumaş, keçe, perde, kağıt malzeme.
Mavi cam elyaf yanmaz kumaş: yanmaz panjurların dekorasyonu için mavi cam elyaf yanmaz kumaş kullanılır.
Yanmaz kumaş: yanmaz kumaş, genel yanmaz kumaş performansına sahiptir ve ayrıca ışık önleyici radyasyon etkisine sahiptir.Sıcaklık dayanımı 350 ° C, 550 ° C, 1050 ° C; Kaplamalı fiberglas kumaş, silika bez ve fiberglas kumaş gibi.
Kaplamalı yanmaz kumaş: silikon kauçuk, pvc, pu, pa, vb.İle kaplanmış, anti-statik, su geçirmez, anti-alerjik, yanmaz etki elde edebilir; Ve Unionfull, renkli silikon kaplı fiberglas üretti, battaniye için size birçok seçenek sunar.
Bu kumaş için farklı genişliğe sahip yüksek silika yanmaz kumaş, daha yüksek sıcaklık için en önemlisi silika içeriğinin% 96'ya kadar olmasıdır.Böylece sıcaklık, genellikle havacılık ve diğer askeri endüstrilerde kullanılan 1700 ° C'ye ulaşabilir.
Yanmaz battaniyenin farklı işlevi için farklı kumaş, güvenliğiniz için doğru olanı seçin, lütfen profesyonel fikirler için bizimle iletişime geçin.

İletişim bilgileri